Umjetnost bez granica

U organizaciji Centra za kulturu Omiš i Muzeja Ivana Meštrovića, a pod pokroviteljstvom Ureda državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji i u suradnji s Vijećem učenika osnovnih i srednjih škola u Splitsko-dalmatinskoj županiji u sklopu Ciklusa koncerata učenika glazbenih škola pod nazivom Umjetnost bez granica u nedjelju 23. veljače sa početkom u 11.00 sati u Galeriji Meštrović u Splitu nastupaju učenici Osnovne glazbene škole Lovro pl. Matačić – Omiš, sudionici regionalnog natjecanja.

Organizatori  zahvaljuju svima koji su pomogli održavanje ovog koncerta i time pridonijeli ideji popularizacije kulture i umjetničkog djelovanja mladih, talentiranih glazbenika.

 

logo omnia-sonus-est pro-kultura

Organizatori  zahvaljuju svima koji su pomogli održavanje ovog koncerta i time pridonijeli ideji popularizacije kulture i umjetničkog djelovanja mladih, talentiranih glazbenika.

PROGRAM:

1. W. A. MOZART: MENUET
MATEA KUZMANIĆ, III raz. – oboa
Učiteljica: Ana Mandić, prof.

2. M. IGREC: POTOČIĆ
MARTA MARASOVIĆ, II raz. – saksofon
Učitelj: Jure Šaban Stanić, prof.

3. O. REIDING: KONCERT ZA VIOLINU u G – duru, op. 34
Allegro moderato
MARIJA KAŠTELAN, II raz. – violina
Učiteljica: Ana Bubalo, prof.

4. N. ROTTA: 5 PEZZI FACILI
LA PASSEGIATTA DI PUCCETINO
PETRA STIPINOVIĆ, III raz. – flauta
Učiteljica: Ana Mimica, mag.muz.

5. T. UHLIK: ČARDAŠ
MATE KOVAČEVIĆ, III raz. – klarinet
Učitelj: Jasminko Šetka, prof.

6. F. KUHLAU: MENUET
VIKTORIA BULJEVIĆ, IV raz. – flauta
Učiteljica: Ana Mimica, mag.muz.

7. J. NAULAIS: SAX SYMBOLE
ANA PUPAČIĆ, II raz. – saksofon
Učitelj: Jure Šaban Stanić, prof.

8. F. KASTEL: CLAIRE ! ON TROMPETTE
KLEME MANDALINIĆ, II raz. – truba
Učitelj: Nikola Vulić

9. D. KABALEVSKY: KONCERT u C- duru, op. 48
Allegro molto e con brio
JELENA MIMICA, V raz. – violina
Učiteljica: Silvana Vulas, prof.

10. V. DRAŽINIĆ: KIŠNA ULICA
LUCIJA MUŠAC, III raz. – saksofon
Učitelj: Jure Šaban Stanić, prof.

11. H. WAHLS: ETIDA br. 29
IVAN BANOVIĆ, IV raz. – klarinet
Učitej: Jasminko Šetka, prof.

12. T. CECCHINI : SONATA SECONDA
NIKOLINA RODIĆ, V raz. – oboa
Učiteljica: Ana Mandić, prof.

13. C. A. de BERIOT: KONCERT u a-molu, op.104
Allegro maestoso
LEONARDA OKMAŽIĆ, VI raz. – violina
Učiteljica: Silvana Vulas, prof.

14. E. BOZZA: VEČER U PLANINAMA
ENA BAJIĆ, VI raz. – flauta
Učiteljica: Ana Mmica,mag.muz.

15. L. BOCCHERINI: KONCERT u B- duru
I stavak
LUCIJA MUŠAC, VI raz. – violončelo
Učiteljica: Marta Proso, prof.

16. J. KAPLAN: IDE ZIMA
C. HAWES : SNJEŠKO
MALI ZBOR OGŠ Lovro pl. Matačić „ PUERI CANTORES“
Voditeljica: Ivana Galić, prof.

Korepeticija: Jelena Buble Paškalin, prof.; Dalija Šaban, prof.; Anna Semkina, prof.